O nas

Jesteśmy młodym zespołem oferującym wysokiej jakości produkty balonowe włoskiej Firmy Gemar balloons.

5 czerwca1783 roku dzięki braciom Montgolfier po raz pierwszy wzniósł się w powietrze balon, ogrzewany ciepłym powietrzem.
Dzięki zapoczątkowanemu przez nich wynalazkowi dziś, prawie 250 lat później, i Ty możesz wznieść swoje przyjęcie na wyższy poziom, korzystając z najbardziej rozpoznawalnego atrybutu udanej zabawy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma Gemar baloons jest włoską, rodzinną firmą z tradycjami, zapoczątkowaną w 1902r. Ich produkty cieszą się popularnością na całym świecie, głównie dzięki wysokiej jakości wykonania i oryginalnym koncepcjom.

Co nas wyróżnia?

SKLEP ONLINE

Przejrzysty i intuicyjny sklep stworzony specjalnie dla Twojej wygody.

Konkurencyjne ceny

Zostając partnerem naszej firmy mogą Państwo liczyć na duże rabaty.

Fachowa obsługa

Jesteśmy importerem balonów dbającym przede wszystkim o zadowolenie klientów!

Wychodząc naprzeciw potrzebom Naszych Klientów, oferujemy dodatkowo torebki foliowe.

W ofercie dostępne są różne rodzaje toreb takich jak: marketki, torby z uchwytami, zrywki. Wszystko to  w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Torebki znajdują zastosowanie na targach, do pakowania prezentów okolicznościowych, na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Walentynki oraz podczas różnego rodzaju przyjęć i imprez.

Ułatwiają również zapakowanie i przenoszenie zamówionego  jedzenia na wynos, zapewniając przy tym mobilną reklamę restauracji.

Profesjonalna obsługa i szybka dostawa dla Naszych Klientów w standardzie.

Importer baloników Firmy: 

„ Myśl globalnie działaj lokalnie ”

Top